گرافیک حرفه ای و مدرن، امکانات پیشرفته، سئو عالی
با طراحی یک سایت شرکتی حرفه ای در نگاه اول ایده‌آل بنظر برسید.

طراحی سایت شرکتی

جای تردید نیست که وب سایت شما هویت برند شما می باشد، یک وب سایت خوب می تواند بهترین معرف شرکت و کسب و کار شما همچنین عامل موثری برای رونق تجارتتان باشد.

امروزه با رشد و پیشرفت تکنولوژی و گسترش کسب و کارهای آنلاین با توجه به حجم وسیع مبادلات تجاری در بستر اینترنت بسیاری از شرکت ها تمایل دارند که علاوه بر بازار فیزیکی به بازار پر اهمیت و پر رونق آنلاین نیز وارد شوند تا بتوانند هرچه بهتر سهم بازار خود را حفظ و یا آنرا گسترش دهند. می توان گفت طراحی سایت شرکتی مدرن و حرفه ای یک از مهمترین استراتژی ها جهت معرفی کسب و کار، مدیران، دستاوردها، کالاها و خدمات یک شرکت می باشد.

در این میان قطعاً نیاز به یک وب سایت خوب که بتواند بصورت کامل نیازهای لازم برای کسب و کار و مشتریان و از همه مهمتر زیرساختی قوی و مطمئن برای رقابت با رقبا در زمینه های سئو و … داشته باشد بیش از پیش به چشم می آید.

طراحی سایت شرکتی مناسب با پیاده سازی سئو حرفه ای یکی از بهترین و موثر‌ترین ترین راه های معرفی و ورود به بازار می باشد چرا که تیم باتجربه ما با استفاده از فارغ التحصیلان برتر رشته بازاریابی و توسعه دهندگان حرفه ای در زمینه طراحی سایت بدون شک بهترین خدمات را در زمینه ورود به بازار، افزایش سهم بازار و همچنین پیاده سازی یک وب سایت حرفه ای برای دستیابی به صفحه اول موتورهای جستجو به شما عزیزان ارائه خواهد داد.

مثلث پیرامید
پس زمینه گوی طلایی 3

خدمات ما در طراحی سایت شرکتی

جای تردید نیست که وب سایت شما هویت برند شما می باشد، یک وب سایت خوب می تواند بهترین معرف شرکت و کسب و کار شما همچنین عامل موثری برای رونق تجارتتان باشد. توصیه ما به شما انتخاب یک افراد متخصص برای طراحی و توسعه سایتتان می باشد.

وبسایت شما بزرگترین ویترین کسب و کارتان است، ما با پیاده سازی اصولی پروژه های خود نقش برجسته ای در توسعه کسب و کار مشتریان خود ایفا کرده ایم، البته که گواه این امر رضایت مشتریان ما، ادامه همکاری این عزیزان و توسعه تجارتشان می باشد.

طراحی سایت شرکتی پلن اقتصادی

790
هزار تومان
امکانات برجسته و مهم
برخی از امکانات طراحی سایت شرکتی

معرفی شرکت و خدمات و کالاهای شما

معرفی ساختارهای سازمانی و اعضاء هیئت مدیره

معرفی پرسنل شرکت بهمراه تصاویر و رزومه کاری

نمایش و معرفی مشتریان و همکاران سازمان

بیان اهداف کوتاه مدت و بلند مدت

معرفی بیانیه و چشم انداز شرکت

امکان طراحی سایت دو زبانه یا چند زبانه

طراحی فرم های ارتباطی، استخدام  و غیره

طراحی اسلایدر پیشرفته

طراحی گالری عکس زیبا و مدرن

امکان قراردادن فایل های ویدیویی در طراحی سایت شرکتی

طراحی صفحات امور نمایندگی و اطلاعات مربوط به آن

اخبار و آخرین وقایع شرکت

درج نظرات بازدید کنندگان

ایجاد صفحه مدرن تماس با ما و ارتباط با ما

اتصال به شبکه های اجتماعی

طراحی سایت شرکتی استاندارد

1/9
میلیون تومان

گرافیک حرفه ای


پنل مدیریت پیشرفته


صفحه ساز گرافیکی


تعریف انواع صفحات


وبلاگ و مقالات


منو و زیرمنو دلخواه


گالری عکس و اسلایدر


تعریف نمونه کار و پروژه


عضویت در خبرنامه


عضویت کاربران


نظردهی کاربران


فید یا خبرخوان RSS


کاملاً واکنشگرا


معرفی شبکه های اجتماعی


سئو استاندارد


سرعت استاندارد


کشینگ استاندارد


یک جلسه آموزش رایگان


2 ماه پشتیبانی رایگان


طراحی سایت شرکتی حرفه ای

3/2
میلیون تومان

گرافیک حرفه ای تر


پنل مدیریت پیشرفته


صفحه ساز گرافیکی


تعریف انواع صفحات


وبلاگ و مقالات


منو و زیرمنو دلخواه


گالری عکس و اسلایدر


تعریف نمونه کار و پروژه


عضویت در خبرنامه


عضویت کاربران


نظردهی کاربران


فید یا خبرخوان RSS


کاملاً واکنشگرا


معرفی شبکه های اجتماعی


سپر امنیتی


سپر ضد اسپم


بهینه سازی تصاویر


سئو حرفه ای


سرعت بیشتر


کشینگ پیشرفته


دو جلسه آموزش رایگان


3 ماه پشتیبانی رایگان


پیاده سازی استراتژی سئو بهمراه ساختار صحیح، سرعت بالا
شروع کار با یک سئو کاملاً حرفه ای برای آنانکه می خواهند درصفحه اول گوگل دیده شوند.

طراحی سایت شرکتی با سئو حرفه ای

یکی از موارد بسیار مهم در طراحی سایت شرکتی جهت پیشبرد کسب و کارهای آنلاین سوق دادن کاربران به سمت سایت و افزایش بازدید است. در حقیقت، افزایش بازدید بیشتر برابر است با فروش بیشتر.

برای دستیابی به این مهم فاکتورهای سئو نقش اساسی را بازی می کنند. شما براحتی از طریق سفارش طراحی سایت شرکتی می توانید درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما پس از تماس با شما و دریافت اطلاعات در زمینه فعالیت کسب و کارتان مناسب ترین امکاناتی را که برای وبسایت شرکت شما لازم است به شما پیشنهاد دهند.

موفق‌ترین سایت هایی که در دنیای دیجیتالی امروز به موفقیت رسیده اند بدون شک از مشاوران و افراد متخصص در زمینه سئو بهره گرفته اند. پیاده سازی سئو ساختار صحیح سایت چگونگی قرار گرفتن هدلاینها، چگالی کلمات کلیدی، نحوه قرار دادن کلمات کلیدی در محتوا، پیاده سازی صحیح کدنویسی، سرعت بالای لود صفحات، نحوه قراردادن لینک ها و بک لینکها و صدها مورد فنی دیگر که همگی نقش اساسی در گرفتن امتیاز و پیج رنک برای سایت شما دارند.

ما از ابتدای کار تا رسیدن به نتیجه مطلوب با تمام وجود همراهتان هستیم.

شناسایی و پیاده سازی امکاناتی که برای توسعه تجارت شما ضروری می باشد.
توسعه کسب و کار برابر است با رضایت مشتریان.
به مشتریان خود اهمیت دهید و سایت شرکتی خود را متناسب با نیازهای مشتریانتان طراحی نمایید.
برای تاثیر گذاری بیشتر بر مشتریان، داشتن امکاناتی که نیازهای مشتریانتان را رفع نماید لازم و ضروری می باشد.

امکانات مورد نیاز طراحی سایت شرکتی

یکی دیگر از موارد برجسته در طراحی سایت شرکتی باکیفیت شناخت صحیح از عملکرد کسب و کار جهت  پیاده سازی و اجرای امکانات پیشرفته مطابق با نیاز و خواسته مشتریان شما می باشد. تمرکز تیم خبره بابن در طراحی سایت شرکتی بر این مسئله می باشد که بجای برنامه نویسی برای امکانات غیر ضروری، ابتدا نیازهای لازم و تاثیر گذار بر رشد کسب و کارتان را شناسایی سپس تمرکز خود را بر پیادهسازی امکاناتی نماید که برای مشتریان و اهداف شرکتتان لازم و ضروری می باشد.

توجه ویژه به ساختار برنامه نویسی و استفاده در جایگاه صحیح
برنامه نویسی طراحی سایت شرکتی

برنامه‌نویسی بروز سایت

برنامه نویسی با فریم ورک های روز دنیا در طراحی سایت. توجه به خواست مشتری در استفاده از نوع زبان برنامه نویسی همچنین استفاده صحیح از کدهای جاوا اسکریپت و سی اس اس در سایت که به نوبه خود تاثیر بسزایی در عملکرد بهینه  سایت از لحاظ سرعت لود صفحات و بهینه بودن برای موتورهای جستجو دارد. طراحی سایت تهران اسفاده از زبانهای برنامه نویسی HTML- PHP – CSS – C++ – Ruby – Python و ..

امکانات پیشرفته طراحی سایت
سئو
پیاده سازی سئو بصورت کاملاً حرفه ای برای دستیابی به نتایج برتر جستجو
سئو طراحی سایت شرکتی

بهینه سازی و سئو  حرفه ای

بهینه سازی و رفع اشکالات وبسایت افزایش رتبه سایت در گوگل و در نتیجه افزایش بازدید بیشتر از موتورهای جستجو. مطمئناٌ تعداد سئوکارانی که بصورت حرفه ای پا در عرصه این صنعت گذاشته اند زیاد نیست، متاسفانه برخی افراد سودجو با توجه به عدم آگاهی مردم و مشتریان خود در بحث سئو و بهینه سازی اقدام به اجراء برخی روش های منسوخ، غیر اصولی و یا تبلیغی بی هدف می کنند که هیچ ربطی به سئو ندارد، یا با توجه به اطلاعات ضعیفی که در زمینه سئو و بهینه سازی دارند به این کار اقدام می کنند. ما به شما اطمینان می دهیم که تمام خدمات بهینه سازی و سئو انجام شده توسط بابن وب بصورت کاملاً طبیعی و حرفه‌ای انجام می پذیرد.

کاملاً هماهنگ با سایزهای مختلف صفحه نمایش
واکنشگرا طراحی سایت شرکتی

طراحی وبسایت واکنشگرا و رسپانسو

این روزها با وجود استفاده طیف وسیعی از مخاطبان از دستگاهای هوشمند و اهمیت یافتن بهینه بودن نمایش سایت، بارگذاری سریع و آیتمهای مختلف برای این دسته از کاربران و از سوی دیگر توجه خاص موتورهای جستجو به این مسئله رسپانسیو بودن یک سایت در رونق تجارت شما بسیار حائز اهمیت می باشد. یکی دیگر از خدمات ما طراحی یک سایت کاملاً واکنشگرا برای سایزهای مختلف صفحه نمایش می باشد.

امکانات طراحی سایت ارزان
محتوا مالتی مدیا
طراحی یک سایت شیک متناسب با خواسته و تجارت شما
گرافیک مدرن طراحی سایت شرکتی

گرافیک حرفه ای و چشم نواز

شکی نیست که وبسایت شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شما همچنین ویترین کسب و کار تجارت شما می باشد. بکارگیری سبک های طراحی مدرن و کاملاً حرفه ای متناسب با بازار هدف بهمراه هماهنگی رنگها، که ظاهری زیبا و خیره کننده به سایت شما دهد از جمله آیتم هایی می باشد که در طراحی و توسعه وبسایت شما بکار خواهیم برد.

Call Now Button