افزایش بازدید سایت - افزایش ترافیک سایت

صفحه اول گوگل

افزایش بازدید سایت یک از استراتژیهای موفق بازاریابی، کسب و کارهای موفق همواره بدنبال راهکارهای اصولی برای افزایش سهم بازار خود بوده اند در دنیای دیجیتال امروز نحوه تجارت و استراتژیهای بازاریابی با ورود به عصر دیجیتال بسیار متفاوت از گذشته شده است حجم زیادی از معاملات تجاری هم اکنون در دنیای اینترنت و بر پایه تکنولوژی های نوین انجام می پذیرد. استراتژیهای ورود به این بازار پر هیجان بسیار متفاوت از روش هی سنتی می باشد.

یکی از برجسته ترین استراتژی‌های بازارایابی، سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و در نتیجه افزایش بازدید و افزایش ترافیک سایت بصورت هدفمند و ماندگار می باشد. افزایش ترافیک سایت موجب افزایش بازدید از سایت می شود و برخی از نتایج آن قرارگرفتن در نتایج جستجو صفحه اول گوگل، افزایش بازدید و افزایش رتبه الکسای سایت است.

نحوه انجام پروژه افزایش بازدید سایت

تیم کارشناسان خبره سئو بابن با بیش از ده سال تجربه و سابقه کاری موفق در این زمینه آماده ارائه خدمات ویژه در زمینه تحقیقات بازار و بازاریابی، سئو، افزایش بازدید سایت به شما همراهان گرامی می باشد. تفاوت برجسته ما از دیگران استفاده از تیمی حرفه ای متشکل از فارغ التحصیلان نخبه بازاریابی (مارکتینگ) و متخصصان زبده سئو و همچنین سوابق کاری و نمونه کارهای ما می باشد.

توجه داشته باشید که پروژهای افزایش ترافیک و افزایش رتبه سایت که توسط بابن انجام داده می شود بر پایه پیاده سازی اصولی سئو می باشد این پروژه‌ها زمانبر اما ماندگار می باشد ترافیک سایت شما در نتیجه جستجو در نتایج برتر صفحه گوگل بدست خواهد آمد و بصورت میانگین 8 تا 9 ماه زمان خواهد برد.

برای افزایش ترافیک سایت – افزایش بازدید سایت از طریق شماره تماس‌های سایت یا از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.

فرم درخواست افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید و ترافیک سایت بصورت طبیعی
بازدید سایت خود را افزایش دهید

ما مفتخریم به انجام چندین پروژه موفق در زمینه افزایش بازدید و ترافیک سایت در زمینه کسب و کارهای مختلف. ما با در نظر گرفتن تجارت شما تمام مشکلات و کمبودهای وبسایت شما را رفع می کنیم، محتوای سایت را بهبود می بخشیم و سایتی بهینه برای موتورهای جستجو ایجاد می نماییم و نهایت سئوی خارجی را آنگونه بهینه می سازیم که شما را به صفحه اول گوگل برسانیم.

برای ارتباط با ما جهت افزایش ترافیک از طریق شماره‌های سایت یا از طریق فرم روبرو در ارتباط باشید.

افزایش بازدید سایت با بازدید کننده واقعی

وب سایت

افزایش رتبه سایت در گوگل و بهبود امتیاز سایت همچنین دستیابی به افزایش بازدید هدف اصلی سئو و بسیاری از مدیران سایت جهت افزایش ترافیک واقعی بیشتر و در نتیجه افزایش فروش و موفقیت بیشتر است.

اگر به جمله بالا با دقت توجه کنید با کلمات افزایش بازدید واقعی یا افزایش ترافیک واقعی سایت مواجه می شوید. بله بازدیدکننده واقعی کاملاً متفاوت از بازدید یا بازدیدکننده فیک یا غیر واقعی است. چیزی که این روزها متاسفانه در فضای اینترنتی بسیار رایج شده است و بسیاری از مدیران وبسایت ها بدنبال روش های مختلف افزایش بازدید و افزایش رتبه غیرواقعی برای افزایش رتبه آلکسا خود هستند، در ادامه این مقاله بصورت کاملتر در این باره سخن خواهیم گفت. اما در حال حاضر توجه ما بر روی افزایش بازدید سایت بصورت واقعی است.

افزایش بازدید سایت بصورت طبیعی بر پایه پیاده سازی اصولی سئو در واقع کاری حساس، دقیق و زمانبر است. اما قطعاً نتیجه این صبر و تلاش، مطلوب است یعنی مورد توجه قرار گرفتن سایت توسط موتورهای جستجو و البته که گل سرسبد همه آنها گوگل.

 باید توجه داشت برای رسیدن به این هدف از روشهای غیر معمول افزایش ترافیک و سئو پرهیز کنید. در این میان انتخاب یک کارشناس سئو خبره برگ برنده شما خواهد بود، چرا که بحث سئو اصولی و افزایش بازدید سایت بصورت طبیعی بسیار تخصصی می باشد.

برگ برنده شما در افزایش بازدید انتخاب یک کارشناس سئو حرفه ای است

ملاحضه : بی شک فاکتورهای زیادی بر سئو و افزایش بازدید و افزایش رتبه سایت تاثیر گذار هستند از فاکتورهای کوچک سئو گرفته تا فاکتورهای برجسته و مهم، متاسفانه برخی فکر می کنند اجراء و توجه به موارد مهم سئو برای دستیابی به نتایج برتر و افزایش بازدید کافیست. در واقع، این دیدگاه کاملا اشتباهی است موارد بسیار زیادی بر سئو سایت تاثیر گذارند (بیش از 200 آیتم مختلف) که بیشتر این موارد هیچگاه بصورت کامل بیان نشده است قطعاً برای پیاده سازی صحیح سئو و دستیابی به هدف مطلوب توجه کامل به موارد کوچک و پنهان سئو تاثیرات بزرگی بر سایت خواهد گذاشت. از اینرو، انتخاب یک کارشناس سئو خبره بسیار حائز اهمیت است.

افزایش رتبه سایت چیست؟
افزایش رتبه سایت

افزایش رتبه سایت شامل پیاده سازی اصولی مجموعه عواملی است که رنک صفحات و در نتیجه کل سایت را بالا ببرد و موجب گرفتن امتیاز از موتورهای جستجو و نهایتاً قرارگرفتن در صفحه اول نتایج جستجو و رسیدن به هدف اصلی که افزایش بازدید و ترافیک سایت بصورت طبیعی است می باشد. موتورهای جستجو براساس ویژگیهای هر سایت به آنها رتبه می دهند. هنگامی که عبارتی را جستجو می کنید صفحه هایی از وب سایتهای مختلف که دارای امتیاز بالاتری با توجه به پیاده سازی سئو هستند توسط موتورهای جستجو به شما نمایش داده می شوند.

افزایش رتبه سایت
افزایش بازدید سایت
افزایش بازدید سایت چیست؟
افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت در اصل پیاده سازی سئو برای افزایش بازدید و ترافیک سایت است. شیوه های مختلفی برای افزایش بازدید سایت وجود دارد از روش های اصولی و صحیح که شامل بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو) و تبلیغات گوگل تا روش های ناصحیحی که با استفاده از سیستم های نرم افزاری مختلف (بازدیدکننده غیرواقعی یا فیک) و یا ارسال بازدید کننده بی هدف و دیگر روشها است را شامل می شود. البته کاملاً واضح است که وجود هر بازدیدکننده ای (بازدید غیرواقعی) برای سایت مفید نیست، بطور قطع می توان گفت که بازدیدهای واقعی و هدفمند که از طریق سئو انجام می گیرد تاثیر ماندگار و بسزایی دارد. تقریبا بازدیدهای سایت به دو نوع تقسیم می شوند.

بازدیدهای واقعی

بطور قطع بازدیدهایی که در نتیجه انجام اصولی سئو و در نتیجه جستجوی کاربر از گوگل انجام شده واقعی است. شما می توانید با استفاده از تبلیغات گوگل و وبسایت های معتبر نیز برای سایت خود بصورت هدفمند بازدید کننده ایجاد نمایید. اما باید توجه داشته باشید که این بازدید‌ها تاثیری بر سئو سایت ندارند اگر هم داشته باشد بسیار ناچیز است.

بازدیدهای غیر واقعی

شامل افزایش بازدید از طریق خریداری بسته های بازدید و یا برخی نرم افزارهای افزایش بازدید است که به شیوه‌های مختلفی کار می کنند. ممکن است برخی از سایتها با استفاده از این سیستم ها برای مدتی افزایش بازدید و ترافیک سایت و همچنین رتبه خود را بالا ببرند اما پس از مدتی با افت رتبه و کاهش بازدید مواجه خواهند شد. چرا که این کاربران واقعی نبوده اند. باید در استفاده از این نوع سیستمها بسیار هوشیار بود چرا که با وجود الگوریتمهای مختلف گوگل امکان جریمه شدن سایت توسط گوگل بسیار بالا است.

رعایت موارد کلیدی سئو برای افزایش بازدید از دیدگاه گوگل
مواردی برای افزایش بازدید سایت

راهنمایی برای بهبود سئو و افزایش بازدید سایت

شما باید سایت خود را برای ارائه خدمت و برطرف کردن نیازهای کاربران خود بهینه سازی کنید. یکی از این کاربران موتور جستجو است که به کاربران دیگر کاربران کمک می کند مطالب شما را پیدا کنند. بهینه سازی موتور جستجو یعنی کمک کردن به موتورهای جستجو در درک و ارائه محتوا است. رعایت کردن برخی از موارد سئو که در افزایش بازدید و ترافیک سایت می تواند به شما کمک کند به شرح زیر است. افزایش ترافیک وبسایت بصورت کاملا طبیعی.

افزایش ترافیک
 • شروع کردن به کار.
 • به گوگل کمک کنید محتوای شما را پیدا کنید.
 • به گوگل بگویید که چه صفحاتی نباید بررسی شوند.
 • به گوگل (و کاربران) کمک کنید محتوای شما را درک کنند.
 • نمایش نتایج جستجوی Google خود را مدیریت کنید.
 • سلسله مراتب سایت خود را سازماندهی کنید.
 • محتوای خود را بهینه کنید.
 • تصاویر خود را بهینه کنید.
 • سایت خود را موبایل فرندلی کنید. (برای نمایش در موبایل بهینه کنید.)
 • وب سایت خود را ارتقا دهید.
 • عملکرد جستجوی خود و رفتار کاربر را تجزیه و تحلیل کنید.
 • پیوست کردن لینک آدرس هایی که در مقاله استفاده می شود.

منبع : گوگل

Call Now Button