گرافیک مدرن، امکانات پیشرفته، ارائه خدمات نوین
خدمات آنلاین پزشکی را کاملاً ایده‌آل گسترش دهید.

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی و مراکز درمانی سایت هایی هستند جهت معرفی پزشکان و رزومه آنان، همچنین برای ارتباط نزدیک تر با بیماران و ارائه خدمات آنلاین بهتر بصورت آنلاین.

یک وب سایت خوب می تواند بهترین معرف شما و کسب و کارتان باشد. در حقیقت، فعالیتهای تخصصی شما در حوزه پزشکی و درمانی یک نوع کسب و کار است و برای رشد یافتن نیاز به برندسازی دارد. امروزه بخش بزرگی از مردم برای بررسی مسائل و بیماریهای خود، ابتدا به جستجوی آنلاین در دنیای مجازی می پردازند. از اینرو طراحی سایت پزشکی قوی و جذاب برای جامعه پزشکان جهت معرفی خود و ارایۀ خدمات پزشکی و همچنین ارتباط نزدیک تر با بیماران لازم و ضروری بنظر می رسد.

اهمیت گرافیک و سئو در طراحی سایت پزشکی

در طراحی سایت پزشکی طراحی ظاهری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. باید در مسائل گرافیکی و سئو (بهینه سازی برای گوگل) قوی طراحی شده باشند. کاربران با ورود به سایت یک پزشک باید با خدمات آن پزشک و یا کلینیک و یا بیمارستان و درمانگاه رو به رو شوند و بتوانند به راحتی با سایت ارتباط برقرار کنند.

در این میان قطعاً نیاز به یک وب سایت خوب که بتواند بصورت کامل نیازهای لازم برای یک کلنیک پزشکی، پزشک و بیماران، و از همه مهمتر زیرساختی قوی و مطمئن برای رقابت با رقبا در زمینه های سئو را دربر داشته باشد بیش از پیش به چشم می آید.

طراحی سایت پزشکی
توجه ویژه به پیاده سازی امکانات، گرافیک چشم نواز و سئو حرفه ای
ورود به دنیای آنلاین با طراحی یک سایت پزشکی قدرتمند

امروزه با رشد و پیشرفت تکنولوژی و گسترش کسب و کارهای آنلاین با توجه به حجم وسیع داده ها و مبادلات اطلاعاتی همچنین استفاده روز افزون مردم در دنیای اینترنت بسیاری از پزشکان تمایل دارند که علاوه بر بازار فیزیکی به بازار پر اهمیت و پر رونق آنلاین نیز وارد شوند. می توان گفت طراحی سایت پزشکی مدرن و حرفه ای یک از مهمترین استراتژی ها جهت معرفی پزشک، بیمارستان یا کلینیک، دستاوردها و خدمات می باشد.

طراحی سایت پزشکی مناسب با پیاده سازی سئو حرفه ای یکی از بهترین و موثر‌ترین ترین راه های معرفی و ورود به بازار می باشد چرا که تیم باتجربه ما با استفاده از فارغ التحصیلان برتر رشته بازاریابی و توسعه دهندگان حرفه ای در زمینه طراحی سایت بدون شک بهترین خدمات را در زمینه ورود به بازار آنلاین، افزایش سهم بازار و همچنین پیاده سازی یک وب سایت حرفه ای برای دستیابی به صفحه اول موتورهای جستجو به شما عزیزان ارائه خواهد داد.

 

 

سامانه نوبت دهی اینترنتی برای پزشکان

طراحی سایت پزشکی سریع

انواع فرم های پزشکی و بیمارستانی

 

وبسایت پزشکی برای پزشکان و دندانپزشکان

شناسایی و پیاده سازی امکانات پزشکی که برای وبسایت پزشکان ضروری می باشد.
سایت پزشکی خود را متناسب با نیازهای بیمارانتان طراحی نمایید.
برای تاثیر گذاری بیشتر وبسایت پزشکی، داشتن امکاناتی که نیازهای بیماران را رفع نماید لازم و ضروری می باشد.

امکانات مورد نیاز طراحی سایت پزشکی

یکی دیگر از موارد برجسته در طراحی سایت پزشکی باکیفیت شناخت صحیح از نیازهای بیماران جهت پیاده سازی و اجرای امکانات پیشرفته مطابق با نیاز و خواسته مشتریان شما می باشد. تمرکز تیم خبره بابن در طراحی سایت پزشکی بر این مسئله می باشد که بجای برنامه نویسی برای امکانات غیر ضروری، ابتدا نیازهای لازم و تاثیر گذار بر رشد کسب و کارتان را شناسایی سپس تمرکز خود را بر پیاده سازی امکاناتی نماید که برای بیماران و اهداف پزشکان لازم و ضروری می باشد.

معرفی برخی از امکانات مهم در طراحی سایت پزشکی

رزرو وقت آنلاین، تور مجازی، معرفی کامل پزشک

معرفی رزومه، خدمات آنلاین مانند رزرو اینترنتی، نشر مقالات و کتاب های خود، ثبت اخبار پزشکی و … مهمترین مسائلی هستند که پزشکان میتوانند با طراحی سایت پزشکی مختص حرفه خود از آن بهره مند گردند.

علاوه بر موارد ذکر شده فوق، پزشکان و کلینیک های پزشکی، درمانگاه ها و بیمارستان ها با داشتن امکاناتی همچون تور مجازی، رزرو و تعیین وقت آنلاین، امکان پرداخت آنلاین حق ویزیت، ارسال پیام آنلاین به بیماران، نمایش خدمات پزشکی خود و معرفی پزشکان، می توانند یک سایت پزشکی کامل را داشته باشند.

امکانات پیشرفته، گرافیک مدرن، سئو حرفه ای

طراحی سایت پزشکی باید به گونه ای صورت پذیرد که علاوه بر امکانات اصلی آن مانند رزرو وقت، معرفی خدمات، منوهای سایت و گالری تصاویر و غیره که باید به گونه‌ای پیشرفته و کاربرپسند باشند قطعاً باید به گرافیک مدرن و سئو حرفه ای این نوع وبسایتها توجه خاصی شود.

طراحی سایت دارو

تعرفه های طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی استاندارد

3/1
میلیون تومان

گرافیک حرفه ای


پنل مدیریت پیشرفته


صفحه ساز گرافیکی


تعریف انواع صفحات


وبلاگ و مقالات


منو و زیرمنو دلخواه


گالری عکس و اسلایدر


تعریف خدمات و نمونه کار


سئوالات متداول بیماران


عضویت کاربران


عضویت در خبرنامه


نظردهی کاربران


فید یا خبرخوان RSS


کاملاً واکنشگرا


معرفی شبکه های اجتماعی


سپر امنیتی


سئو استاندارد


سرعت استاندارد


کشینگ استاندارد


یک جلسه آموزش رایگان


2 ماه پشتیبانی رایگان


 

 

لوگو پزشکی

سایت دندانپزشکی

متناسب با نیاز دندانپزشکان
ارائه امکانات کاربردی در ساخت وب دندانپزشکی امکان معرفی پزشک، ارائه مقالات دندانپزشکی، سیستم نوبت دهی آنلاین، گالری عکس و ...
لوگو پزشکی

سایت بیمارستانی

معرفی پزشکان و خدمات بیمارستان
ایجاد بهترین وب پیج های بیمارستانی و کلینیکی با امکان پیاده سازی امکانات مختلف برای ارائه خدمات مختلف و معرفی هرچه بهتر خدمات بیمارستان

طراحی سایت پزشکی حرفه ای

4/5
میلیون تومان

گرافیک حرفه ای


پنل مدیریت پیشرفته


صفحه ساز گرافیکی


تعریف انواع صفحات


وبلاگ و مقالات پزشکی


منو و زیرمنو دلخواه


گالری عکس و اسلایدر


تعریف خدمات و نمونه کار


سئوالات متداول بیماران


معرفی پزشک و خدمات


سیستم نوبت دهی


عضویت کاربران


عضویت در خبرنامه


نظردهی کاربران


فید یا خبرخوان RSS


کاملاً واکنشگرا


معرفی شبکه های اجتماعی


سپر امنیتی


سپر ضد اسپم


بهینه سازی تصاویر


سئو حرفه ای


سرعت بیشتر


کشینگ پیشرفته


دو جلسه آموزش رایگان


3 ماه پشتیبانی رایگان


لوگو پزشکی

طراحی انواع فرم برای بیماران

طراح وبسایت برای پزشکان
تعریف انواع مختلف فرم تماس برای ارتباط آسان‌تر راحت‌تر بیماران با پزشک پیاده سازی فرم های مخصوص برای بیماریهای خاص در طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی فوق حرفه ای

تماس بگیرید
میلیون تومان

گرافیک حرفه ای


پنل مدیریت پیشرفته


صفحه ساز گرافیکی


تعریف انواع صفحات


وبلاگ و مقالات پزشکی


منو و زیرمنو دلخواه


گالری عکس و اسلایدر


تعریف خدمات و نمونه کار


سئوالات متداول بیماران


معرفی پزشک و خدمات


مکان یابی با گوگل مپ


پیاده سازی تور مجازی


ارسال پیامک به بیماران


سیستم نوبت دهی


عضویت کاربران


عضویت در خبرنامه


نظردهی کاربران


فید یا خبرخوان RSS


کاملاً واکنشگرا


معرفی شبکه های اجتماعی


سپر امنیتی


سپر ضد اسپم


بهینه سازی تصاویر


سئو حرفه ای


سرعت بیشتر


کشینگ پیشرفته


دو جلسه آموزش رایگان


3 ماه پشتیبانی رایگان


پس زمینه گوی طلایی

خدمات ما در طراحی سایت پزشکی

جای تردید نیست که وب سایت شما هویت برند شما می باشد، یک وب سایت خوب می تواند بهترین معرف پزشک و خدمات و دستاودهای وی می باشد. توصیه ما به شما انتخاب یک فراد متخصص برای طراحی و توسعه سایتتان می باشد.

وبسایت شما بزرگترین ویترین کسب و کارتان است، ما با پیاده سازی اصولی پروژه های خود نقش برجسته ای در توسعه کسب و کار و برندینگ مشتریان خود ایفا کرده ایم، البته که گواه این امر رضایت مشتریان ما، ادامه همکاری این عزیزان و توسعه تجارتشان می باشد.

توجه ویژه به ساختار برنامه نویسی و استفاده در جایگاه صحیح
برنامه نویسی طراحی سایت پزشکی

برنامه‌نویسی بروز سایت پزشکی

برنامه نویسی با فریم ورک های روز دنیا در طراحی سایت. توجه به خواست مشتری در استفاده از نوع زبان برنامه نویسی همچنین استفاده صحیح از کدهای جاوا اسکریپت و سی اس اس در سایت که به نوبه خود تاثیر بسزایی در عملکرد بهینه  سایت از لحاظ سرعت لود صفحات و بهینه بودن برای موتورهای جستجو دارد. طراحی سایت تهران اسفاده از زبانهای برنامه نویسی HTML- PHP – CSS – C++ – Ruby – Python و ..

امکانات پیشرفته طراحی سایت
سئو
پیاده سازی سئو بصورت کاملاً حرفه ای برای دستیابی به نتایج برتر جستجو
سئو طراحی سایت پزشکی

سئو حرفه ای برای سایت پزشکان

بهینه سازی و رفع اشکالات وبسایت افزایش رتبه سایت در گوگل و در نتیجه افزایش بازدید بیشتر از موتورهای جستجو. مطمئناٌ تعداد سئوکارانی که بصورت حرفه ای پا در عرصه این صنعت گذاشته اند زیاد نیست، متاسفانه برخی افراد سودجو با توجه به عدم آگاهی مردم و مشتریان خود در بحث سئو و بهینه سازی اقدام به اجراء برخی روش های منسوخ، غیر اصولی و یا تبلیغی بی هدف می کنند که هیچ ربطی به سئو ندارد، یا با توجه به اطلاعات ضعیفی که در زمینه سئو و بهینه سازی دارند به این کار اقدام می کنند. ما به شما اطمینان می دهیم که تمام خدمات بهینه سازی و سئو انجام شده توسط بابن وب بصورت کاملاً طبیعی و حرفه‌ای انجام می پذیرد.

کاملاً هماهنگ با سایزهای مختلف صفحه نمایش
واکنشگرا طراحی سایت پزشکی

طراحی وبسایت پزشکان کاملا واکنشگرا و رسپانسو

این روزها با وجود استفاده طیف وسیعی از مخاطبان از دستگاهای هوشمند و اهمیت یافتن بهینه بودن نمایش سایت، بارگذاری سریع و آیتمهای مختلف برای این دسته از کاربران و از سوی دیگر توجه خاص موتورهای جستجو به این مسئله رسپانسیو بودن یک سایت در رونق تجارت شما بسیار حائز اهمیت می باشد. یکی دیگر از خدمات ما طراحی یک سایت کاملاً واکنشگرا برای سایزهای مختلف صفحه نمایش می باشد.

امکانات طراحی سایت ارزان
محتوا مالتی مدیا
طراحی یک سایت شیک متناسب با خواسته و تجارت شما
گرافیک مدرن طراحی سایت پزشکی

بهره گیری از گرافیک زیبا برای وبسایت پزشکان

شکی نیست که وبسایت شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شما همچنین ویترین کسب و کار تجارت شما می باشد. بکارگیری سبک های طراحی مدرن و کاملاً حرفه ای متناسب با بازار هدف بهمراه هماهنگی رنگها، که ظاهری زیبا و خیره کننده به سایت شما دهد از جمله آیتم هایی می باشد که در طراحی و توسعه وبسایت شما بکار خواهیم برد.

پیاده سازی استراتژی سئو بهمراه ساختار صحیح، سرعت بالا
شروع کار سایت پزشکی با یک سئو کاملاً حرفه ای برای آنانکه می خواهند درصفحه اول گوگل دیده شوند.

یکی از موارد بسیار مهم در طراحی سایت پزشکی جهت پیشبرد کسب و کارهای آنلاین سوق دادن کاربران به سمت سایت و افزایش بازدید است. در حقیقت، افزایش بازدید بیشتر برابر است با فروش بیشتر.

برای دستیابی به این مهم فاکتورهای سئو نقش اساسی را بازی می کنند. شما براحتی از طریق سفارش طراحی سایت پزشکی می توانید درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما پس از تماس با شما و دریافت اطلاعات در زمینه فعالیت کسب و کارتان مناسب ترین امکاناتی را که برای وبسایت شرکت شما لازم است به شما پیشنهاد دهند.

موفق‌ترین سایت هایی که در دنیای دیجیتالی امروز به موفقیت رسیده اند بدون شک از مشاوران و افراد متخصص در زمینه سئو بهره گرفته اند. پیاده سازی سئو ساختار صحیح سایت چگونگی قرار گرفتن هدلاینها، چگالی کلمات کلیدی، نحوه قرار دادن کلمات کلیدی در محتوا، پیاده سازی صحیح کدنویسی، سرعت بالای لود صفحات، نحوه قراردادن لینک ها و بک لینکها و صدها مورد فنی دیگر که همگی نقش اساسی در گرفتن امتیاز و پیج رنک برای سایت شما دارند.

ما از ابتدای کار تا رسیدن به نتیجه مطلوب با تمام وجود همراهتان هستیم.

برچسب های طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی، طراحی وب سایت پزشکی، طراحی وب سایت پزشکان، سیستم نوبت دهی، سامانه نوبت دهی، نوبت دهی برای پزشکان، سایت برای پزشکان، نوبت دهی اینترنتی برای پزشکان، وبسایت تجهیزات پزشکی، قیمت طراحی سایت پزشکی، نمونه سایت پزشکی، نوبت دهی آنلاین پزشکی
Call Now Button