مشاوره سئو حرفه ای - مشاوره تخصصی سئو

مشاوره سئو حرفه ای در زمینه‌ها و موضوعات مختلف کسب و کار و برای رسیدن به اهداف گوناگون که مهمترین آنها می تواند رسیدن به نتایج برتر صفحه اول گوگل و افزایش بازدید باشد.

مشاوره سئو بصورت تخصصی و حرفه ای شامل بررسی و آنالیز سایت برای شناخت وضعیت موجود وبسایت و اشکالات کدنویسی، ساختاری، لینک دهی و … و همچنین ارائه راهکارها و رفع مشکلات تاثیر گذار بر سایت می باشد.

باید توجه داشت، که اگر حتی شما کالا و خدماتی ارائه دهید که بسیار بهتر، باکیفیت تر و با قیمت مناسب تر از رقبای شما باشد تا زمانی که شما در معرض دید نباشید و دیگران از این مزیت رقابتی شما آگاه نباشند عملاً به نتیجه مطلوبی دست نخواهید یافت. شاید از خود بپرسید چه زمانی به مشاوره سئو نیاز خواهم داشت؟ زمانی که شما نیاز به دیده شدن و در معرض دید قرار گرفتن کالا، خدمات یا تجارت خود را احساس کردید آن زمان است که شما به سئو نیاز خواهید داشت. در این میان سایت شما یا نوپا است و یا با وجود اینکه چندین سال است در زمینه تجارت خود فعالیت دارید به دلیل عدم رعایت موارد سئو هنوز به جایگاه مطلوب دست نیافته اید.

از سوی دیگر، مشاوره سئو برای کسانی مناسب است که زمانی نتایج خوبی در صفحات گوگل داشته اند اما با گذشت زمان با فعالیت های بهتر شرکت های رقیب و یا با عدم رعایت ساختارهای جدید که توسط الگوریتم های مختلف گوگل بررسی و نظارت می شوند جایگاه خود را در نتایج جستجو از دست داده‌اند.

برگ برنده شما انتخاب مشاور سئو حرفه ای است

ملاحضه : بی شک فاکتورهای زیادی بر سئو سایت تاثیر گذار هستند از فاکتورهای کوچک سئو گرفته تا فاکتورهای برجسته و مهم، متاسفانه برخی فکر می کنند اجراء و توجه به موارد مهم سئو برای دستیابی به نتایج برتر و افزایش بازدید کافیست. در واقع، این دیدگاه کاملا اشتباهی است موارد بسیار زیادی بر سئو سایت تاثیر گذارند (بیش از 200 آیتم مختلف) که بیشتر این موارد هیچگاه بصورت کامل بیان نشده است قطعاً برای پیاده سازی صحیح سئو و دستیابی به هدف مطلوب توجه کامل به موارد کوچک و پنهان سئو تاثیرات شگرفی بر سایت خواهد گذاشت. از اینرو، کسب مشاوره سئو حرفه ای و تخصصی بسیار حائز اهمیت است.

مشاوره رایگان

شماره تماس خود را وارد نمایید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

ارائه خدمات ویژه سئو حرفه ای و تخصصی
خدمات مشاوره سئو

تیم حرفه ای سئو بابن آماده ارائه خدمات تخصصی سئو به شما عزیزان است. بعد از بررسی و آنالیز تخصصی سایت شما یک جلسه مشاوره سئو برای بیان کمبودها، مشکلات و همچنین شفاف سازی و برنامه ریزی تمامی مراحل کار با مشتری برگزار خواهد شد. در این جلسه سعی خواهد شد علاوه بر بیان فاکتورهای مهم سئو، تمامی مراحل کار و تخمینی از زمان مورد نیاز برای رسیدن به هدف بصورت واضح و شفاف توضیح داده شود. برخی از موارد کلیدی که در جلسه مشاوره سئو به آن پرداخته خواهد شد به قرار زیر است.

  • بحث و گفتگو در زمینه هویت برند.
  • تحقیقات و پیاده سازی استراتژی مناسب ورود به بازار
  • نحوه پیاده سازی استراتژیهای بازاریابی دیجیتال برای رسیدن به هدف
  • بهینه سازی ساختار کلی سایت
  • رفع مشکلات، خطاها و کمبودهای فنی سایت
  • بهینه سازی ساختار محتوا و محتواگذاری اصولی
  • بهینه سازی و تعیین استراتژیهای لینک سازی داخلی و خارجی
  • بررسی دقیق هاست و دامنه
  • پاسخ دهی به سوالات و ابهامات شما بصورت شفاف
  • مشاوره تخمین هزینه های سئو و بهینه سازی سایت

تضمین خدمات مشاوره سئو

چه تضمینی برای درستی مشاوره سئو سایت بصورت حرفه ای و تخصصی وجود دارد؟

صد البته که نمونه کارهای موفق ما در زمینه ارائه مشاوره سئو حرفه ای و بهینه سازی سایت، کسب نتایج برتر در جستجوهای گوگل نشانی واضح از حرفه ای بودن تیم بابن در ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت دارد. در یک جلسه مشاوره سئو کارشناسان ما تمام سعی خود را خواهند کرد تا با توجه به بودجه شما خدماتی را برای پروژه در نظر بگیرند که بهترین و بیشترین اثر را در دستیابی به نتیجه مطلوب در بر داشته باشد.

با توجه به سابقه بیش از 10 ساله ما می توانید با خیال راحت و آسوده از ارائه خدمات مشاوره سئو و پیاده سازی سئو توسط کارشناسان ما بهره ببرید. چرا که ما به بسیاری از ناگفته های سئو اشراف کامل داریم و به بهترین نحو و بصورت کاملاً طبیعی بر روی سئو سایت شما کار خواهیم کرد.

توصیه مشاور سئو : پیاده سازی سئو یک پروژه بسیار حساس زمان بر و امری کاملاً تخصصی می باشد. پس در انتخاب سئو کار بادقت و هوشیار باشید. چرا که یک انتخاب اشتباه نه تنها باعث هدر رفتن بودجه بلکه ممکن است صدمات جدی به سایت شما وارد آورد که تا مدتها جبران آن بطول انجامد. توصیه ما واگذاری پیاده سازی  و اجراء سئو به کارشناسان حرفه ای می باشد.

خدمات مشاوره سئو نحوه انتخاب کارشناس سئو

مشاوره سئو سایت بصورت حرفه ای و تخصصی

به گفته گوگل «اگر شما در فکر استخدام و همکاری با یک کارشناس سئو هستید، بهتر است هرچه زودتر این کار را انجام دهید.»

بهترین زمان برای گرفتن مشاوره سئو و همکاری با یک کارشناس سئو زمانی است که شما تصمیم به طراحی سایت و یا طراحی مجدد وب سایت خود دارید و یا اینکه در بهترین حالت زمانی که شما می خواهید یک سایت جدید راه اندازی نمایید. در این حالت اگر سایت شما با مشاوره سئو یک فرد متخصص ساخته شود می توانید اطمینان داشته باشید که وبسایتتان از همان ابتدا برای جستجوی موتورهای جستجو بهینه سازی و طراحی شده است. بی شک یک SEO حرفه ای و خوب می تواند به بهبود یک سایت کمک چشمگیری کند.

به نقل از گوگل «متعهد به اجراء تغییرات توصیه شده باشید، ایجاد تغییرات توصیه شده توسط یک کارشناس سئو مستلزم صرف زمان و تلاش فراوان است. اگر برای پیاده سازی و ساخت این تغییرات قصد ندارید که زمان بگذارید، استخدام و همکاری با کارشناس سئو ارزشمند نیست»

مشاوره سئو حرفه ای، انتخاب هوشمندانه کارشناس سئو، اطمینان از درک اینکه پول شما در کجا و چگونه صرف می شود  بسیار دیده شده متاسفانه برخی براحتی گرفتار افراد سود جو شده شاید بصورت موقت به افزایش بازدید مقطعی دست یافته و ناگهان همه چیز به یکباره از دست می رود. بسیار هوشیار باشید انجام سئو بسیار بسیار حساس، بی شک تخصصی و زمان بر خواهد بود براحتی به هرکسی اعتماد نکنید چرا که اگر گرفتار جریمه گوگل شوید برای راهی از آن نیازمند صرف زمان و تلاشی بسیار بیشتر خواهید بود.

منبع: وبسایت گوگل

Call Now Button